Zahuštění vlasů metodou Microlines – řešení lysin a řídnoucích vlasů

Jsme jediný salon v České a Slovenské republice, který používá metodu Microlines Volume +. Řídnou-li vám vlasy na vrchní části hlavy nebo se dokonce tvoří lysinky, pak je tato metoda je tedy určena právě pro vás. Vlasy jsou ručně vázané na mikro-jemnou „neviditelnou“ síťku tak, aby dokonale a na pevno splynuly s vašimi vlastními vlasy a přidaly jim na bohatosti. Tyto síťky jsou vyráběny na zakázku z pravých vlasů přesně podle vaší barvy, hustoty a délky vašich vlasů a problematických míst. Vlastní vlasy není třeba odholovat nebo zkracovat, jen vás každý měsíc čeká návštěva našeho Salonu na menší úpravu, kterou si žádá odrůstání vlastních vlasů. Ideální metodu na míru každé klientce doporučí specialista na základě osobní konzultace.

Díky správně zvolené metodě dokážeme vytvořit vlasy nejrůznějších délek a hustoty přesně podle stavu, kvality, objemu a délky vašich vlastních vlasů, tak aby výsledek vypadal co nejpřirozeněji a pro vás byl co nejpohodlnější. Proto ideální metodu na míru každé klientce doporučí specialista na základě osobní konzultace.

Chci konzultaci zdarma

Péče o vlasy prodloužené metodou Microlines

Od chvíle, kdy máte své vysněné vlasy již aplikované, je třeba se o ně správně starat, aby byly stále krásné a mohla jste z nich těšit co nejdéle.

1. Ihned po první aplikaci nových vlasů vám nabídneme termín na tzv. kontrolní mytí, jde o službu, která je určena pro všechny klientky Salonu YES VIP, kdy přibližně do 14 dnů po aplikaci přichází na kontrolní mytí a úpravu vlasů. Vlasy vám v tento den umyjeme, vysušíme a případně poskytneme další informace v péči o ně, pokud máte doplňující dotazy, či si s něčím konkrétním nevíte rady.

2. Po první aplikaci od nás dostanete speciální šampon a regenerační přípravek od firmy Hairdreams a speciální kartáč na česání vašich prodloužených vlasů. Vlasy česejte pravidelně každý den a jemně zajíždějte i do spojů, aby se vlasy necuchaly. Kartáč je navržen přímo firmou Hairdreams, nemusíte se tedy obávat poškození vlasů.

3. Po aplikaci vlasů se po dobu 24 hodin vyhněte mytí či namáčení spojů.

4. Vlasy, které máte právě aplikovány, nejsou přirozeně vyživované, proto prosím dbejte na intenzivní péči v délkách a v konečcích. Vyhněte se ovšem místům, kde jsou spoje.

5. Vlasy doporučujeme mýt vždy v záklonu a po mytí je prosušit u spojů.

6. Prodloužené vlasy se nesmí barvit ani melírovat. Barvit či melírovat lze pouze vaše vlastní vlasy, a to vždy u naší specialistky, která je barví s ohledem na prodloužení.

7. Při fénování vlasů používejte jen mírně teplý vzduch, vyhněte se horkému vzduchu, abyste spoje neponičily.

8. Microlines vyžaduje každodenní česání vlasů kartáčem, který jste dostala po aplikaci. Protahujte kartáčem vaše vlasy skrz síťku, aby pevně držela a neuvolňovala se.

9. U metody Microlines dodržujte návštěvy našeho Salonu 1x za čtyři týdny.

Chci konzultaci zdarma
Play
let na trhu
spokojených klientů
pobočky

Konzultace zdarma

Profesionalita

Dostupnost

Kvalita

Záruka

Možnost splátek

Pozitivní reference

Kartáč a péče zdarma

Nápoje zdarma

Novinky do emailu

Staňte se VIP s těmi nejlepšími nabídkami

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění.