Prodlužování a zhušťování vlasů

V Salonech YES VIP můžete vytoužené délky nebo hustoty vlasů dosáhnout pomocí několika různých metod. Nejnovější metodou je prodlužování speciálními vlasovými páskami Hairdreams Quikkies, které tvoří téměř neviditelné, na dotek nehmatatelné a k vlastním vlasům velmi šetrné spoje. Další oblíbenou metodou je klasická, kdy se pramínky prodlužují pomocí keratinových spojů, případně metodou Nano spojů pomocí speciální Nano pistole. V Salonech YES VIP umíme jako jediní v ČR vlasy nejen prodloužit či zahustit, ale také využít nejmodernější speciální techniky HairContouring (vlasového konturingu), díky němuž je možné také opticky modelovat tvar obličeje klientky pomocí světlých a tmavých pramínků. Obličej lze například opticky zeštíhlit, protáhnout, či zvýraznit tváře.

Díky zázemí celosvětové jedničky Hairdreams a mezinárodní spolupráci jsou naši konzultanti vyškoleni od nejlepších světových kadeřníků v tom, vybrat pro vás tu nejlepší metodu, či kombinaci metod, aby výsledný efekt byl nejen nejpřirozenější, pro vás pohodlný, ale také podle posledních trendů a zároveň maximálně šetrný k vašim vlasům.

Přesvědčte se sami na osobní konzultaci, která je pro každého zcela zdarma. Proměňte sen o dlouhých nebo bohatých vlasech ve skutečnost a nechte si poradit od našich odborníků.

Chci konzultaci zdarma
Chci konzultaci zdarma
Chci konzultaci zdarma

Metoda pásky Quikkies

revoluční metoda prodlužování vlasů
s šetrnými „neviditelnými“ spoji

Chci konzultaci zdarma Více informací

Metoda Haircontouring

vlasový konturing, díky němuž je možné pomocí tmavých a světlých pramínků opticky modelovat tvář klientky.

Chci konzultaci zdarma Více informací

Klasická metoda

pomocí keratinových spojů, ideální pro pevné a silné vlasy

Chci konzultaci zdarma Více informací

Metoda Nano

rychlá metoda pomocí drobných 5 spojů najednou

Chci konzultaci zdarma Více informací

Díky správně zvolené metodě dokážeme vytvořit přirozené vlasy nejrůznějších délek a hustoty. To na základě osobní konzultace, kdy naši odborníci posoudí stav, kvalitu, objem a délku vašich vlastních vlasů, a vyberou takovou metodu, nebo jejich kombinaci na míru každé klientce, aby výsledek vypadal co nejpřirozeněji a pro vás byl co nejpohodlnější. Naši specialisté jsou zde pro vás na nezávazné konzultaci zcela zdarma.

Chci konzultaci zdarma

Play
let na trhu
spokojených klientů
pobočky

Konzultace zdarma

Profesionalita

Dostupnost

Kvalita

Záruka

Možnost splátek

Pozitivní reference

Kartáč a péče zdarma

Nápoje zdarma

Novinky do emailu

Staňte se VIP s těmi nejlepšími nabídkami

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění.