Prodlužování metodou Quikkies

Metoda Quikkies je nejšetrnější metodou, kterou vám můžeme v Salonu YES VIP nabídnout. Je perfektní volbou pro klientky s jemnými a řídkými vlasy, které nedorůstají do požadované délky. Tato metoda je vhodná jak na prodloužení, tak pro dodání objemu, tedy na zahuštění vlasů. Pásky Quikkies jsou ploché a pružné a skvěle se přizpůsobí každému tvaru hlavy. Nezažehlují se, ale lepí se na větší množství vlasů, takže nehrozí poničení vlastních vlasů. Tuto metodu lze obnovit až 3x, to znamená, že zakoupené vlasy vydrží při běžné péči třičtvrtě roku, a na úpravu do Salonu je třeba chodit každé dva měsíce. Samotná aplikace trvá jen asi dvacet minut. Když vlasy odrostou, pásky se jednoduše obnoví. Jedná se o nejšetrnější metodu prodloužení vlasů.

Díky správně zvolené metodě dokážeme vytvořit vlasy nejrůznějších délek a hustoty přesně podle stavu, kvality, objemu a délky vašich vlastních vlasů, tak aby výsledek vypadal co nejpřirozeněji a pro vás byl co nejpohodlnější. Proto ideální metodu na míru každé klientce doporučí specialista na základě osobní konzultace.

Chci konzultaci zdarma

Péče o prodloužené vlasy

Od chvíle, kdy máte své vysněné vlasy již aplikované, je třeba se o ně správně starat, aby byly stále krásné a mohla jste z nich těšit co nejdéle.

1. Ihned po první aplikaci nových vlasů vám nabídneme termín na tzv. kontrolní mytí, jde o službu, která je určena pro všechny klientky Salonu YES VIP, kdy přibližně do 14 dnů po aplikaci přichází na kontrolní mytí a úpravu vlasů. Vlasy vám v tento den umyjeme, vysušíme a případně poskytneme další informace v péči o ně, pokud máte doplňující dotazy, či si s něčím konkrétním nevíte rady.

2. Po první aplikaci od nás dostanete speciální šampon a regenerační přípravek od firmy Hairdreams a speciální kartáč na česání vašich prodloužených vlasů. Vlasy česejte pravidelně každý den a jemně zajíždějte i do spojů, aby se vlasy necuchaly. Kartáč je navržen přímo firmou Hairdreams, nemusíte se tedy obávat poškození vlasů.

3. Po aplikaci vlasů se po dobu 24 hodin vyhněte mytí či namáčení spojů.

4. Vlasy, které máte právě aplikovány, nejsou přirozeně vyživované, proto prosím dbejte na intenzivní péči v délkách a v konečcích. Vyhněte se ovšem místům, kde jsou spoje.

5. Vlasy doporučujeme mýt vždy v záklonu a po mytí je prosušit u spojů.

6. Před spaním vlasy spleťte do copu, abyste předešly zmatnění vlasů.

7. Základem zdravě vypadajících vlasů jsou pravidelné návštěvy Salonu YES VIP. U pásků dodržujte obnovu jednou za 6-8 týdnů.

8. Prodloužené vlasy se nesmí barvit ani melírovat. Barvit či melírovat lze pouze vaše vlastní vlasy a to vždy u naší specialistky, která je barví s ohledem na prodloužení.

9. Při fénování vlasů používejte jen mírně teplý vzduch, vyhněte se horkému vzduchu, abyste spoje neponičily.

Chci konzultaci zdarma
Chci konzultaci zdarma
Play
let na trhu
spokojených klientů
pobočky

Konzultace zdarma

Profesionalita

Dostupnost

Kvalita

Záruka

Možnost splátek

Pozitivní reference

Kartáč a péče zdarma

Nápoje zdarma

Novinky do emailu

Staňte se VIP s těmi nejlepšími nabídkami

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění.