Prodlužování vlasů metodou NANO

NANO technologie je jedinečný způsob prodloužení vlasů, kdy jsme schopni klientce aplikovat pět pramenů najednou pomocí speciální nano pistole. Doba aplikace se zkrátí téměř o polovinu, než je u klasické metody. NANO spoje jsou ploché, malé a jsou téměř neviditelné. Prodloužené vlasy přirozeně splynou s vlastními vlasy a „nepramínkují“. Prodloužení vydrží přibližně 5 měsíců, podle rychlosti růstu vašich vlasů. Po této době je třeba vlasy odstranit a zakoupit nové. Tato metoda se neobnovuje. Je vhodná pro klientky, které mají pevnější vlasy a nehrozí jejich polámání. V Salonu YES VIP vám můžeme vlasy prodloužit i klasickou metodou, a to pomocí polymerového spoje. Pramínky jsou aplikovány po jednom prameni, pomocí malého kulatého spoje. Při této aplikaci se používají speciální kleště, které spoj zahřejí na požadovanou teplotu, aby se s ním dalo pracovat.

Chci osobní konzultaci

Péče o prodloužené vlasy

Od chvíle, kdy máte své vysněné vlasy již aplikované, je třeba se o ně správně starat, aby byly stále krásné a mohla jste z nich těšit co nejdéle.

1. Ihned po první aplikaci nových vlasů vám nabídneme termín na tzv. kontrolní mytí, jde o službu, která je určena pro všechny klientky Salonu YES VIP, kdy přibližně do 14 dnů po aplikaci přichází na kontrolní mytí a úpravu vlasů. Vlasy vám v tento den umyjeme, vysušíme a případně poskytneme další informace v péči o ně, pokud máte doplňující dotazy, či si s něčím konkrétním nevíte rady.

2. Po první aplikaci od nás dostanete speciální šampon a regenerační přípravek od firmy Hairdreams a speciální kartáč na česání vašich prodloužených vlasů. Vlasy česejte pravidelně každý den a jemně zajíždějte i do spojů, aby se vlasy necuchaly. Kartáč je navržen přímo firmou Hairdreams, nemusíte se tedy obávat poškození vlasů.

3. Po aplikaci vlasů se po dobu 24 hodin vyhněte mytí či namáčení spojů.

4. Vlasy, které máte právě aplikovány, nejsou přirozeně vyživované, proto prosím dbejte na intenzivní péči v délkách a v konečcích. Vyhněte se ovšem místům, kde jsou spoje.

5. Vlasy doporučujeme mýt vždy v záklonu a po mytí je prosušit u spojů.

6. Před spaním vlasy spleťte do copu, abyste předešly zmatnění vlasů.

7. Základem zdravě vypadajících vlasů jsou pravidelné návštěvy Salonu YES VIP. U klasických pramenů doporučujeme obnovu 1x za dva a půl měsíce. Nano prameny se neobnovují, jednou za 5 měsíců se kompletně vyměňují.

8. Prodloužené vlasy se nesmí barvit ani melírovat. Barvit či melírovat lze pouze vaše vlastní vlasy a to vždy u naší specialistky, která je barví s ohledem na prodloužení.

9. Při fénování vlasů používejte jen mírně teplý vzduch, vyhněte se horkému vzduchu, abyste spoje neponičily.

Chci osobní konzultaci
Play
let na trhu
spokojených klientů
pobočky

Konzultace zdarma

Profesionalita

Dostupnost

Kvalita

Záruka

Možnost splátek

Pozitivní reference

Kartáč a péče zdarma

Nápoje zdarma

Novinky do emailu

Staňte se VIP s těmi nejlepšími nabídkami

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění.