rotate-phone Doporučujeme otočit zařízení, pre lepší procházení webových stránek.Zavřít

Permanentní make-up

  • Dokonale přirozený vzhled
  • 3D efekt díky realistické vykreslenosti
  • Bezbolestná aplikace a bezchybnost provedení bez vzniku otoků, 100 % sterilita
  • Moderní a patentovaná metoda vhodná i v případě ztráty obočí z důvodu onkologické léčby či nemoci

Více informací

Délka aplikace metody je přibližně 1 hodina, během ní je možná neustálá kontrola nad zákrokem a zaručena 100 % sterilita. Díky znecitlivujícímu krému a jemnému provedení je téměř bezbolestná a podráždění a otoky se nevyskytují ani bezprostředně po zákroku. Do oblasti obočí se miniaturním jehlovým perem kreslí tenké linie, do kterých se aplikuje vybraná barva, která je ve stejném odstínu jako vaše obočí. Zakreslené tahy mají stejnou šířku jako naše přirozené chloupky obočí a zároveň jsou taženy tak, aby směrem kopírovaly jeho přirozený růst. 

Pigmentace získaná touto moderní profesionální metodou zaručuje tu nejjemnější formu pigmentace a vydrží déle, než klasické metody, a to přibližně 3 roky. Pigmenty mají všechny potřebné certifikáty jakosti EU.

Klasická metoda vykreslení obočí- Zastaralá metoda permanentního make-upu spočívá ve vpichování teček, které jsou blízko u sebe. Proto většinou takové obočí vypadá jako skvrna, která časem mění svoji barvu na šedivou či namodralou.

Moderní profesionální metoda, kterou Klinika YES VISAGE využívá, působí díky 3D efektu a směru zakresleného růstu jako přírodní chloupky. Každý zakreslený chloupek může být od tenkého až ke hrubému v barvě našeho vlastního obočí.

HIDE_MENU