rotate-phone Doporučujeme otočit zařízení, pre lepší procházení webových stránek.Zavřít

Prodlužování a zhušťování řas

Dejte řasence sbohem! Přichází řasy nové generace!

Tak jemné a přirozené jako vaše vlastní. Minimální tloušťka řas vám dovolí na řasenku jednou pro vždy zapomenout!

Salon YES VIP představuje nejnovější profesionální techniku pro perfektní objem řas! Zajistí přirozený vzhled a pohodlné nošení nejen během přicházejícího léta. Zcela nová technika prodlužování řas v kombinaci se speciálně navrženými jemnými řasami pro mimořádný objem nekonečné délky, dává aplikaci a nošení řas zcela nový rozměr, který tady dosud nikdy nebyl.

Oko

Salon YES VIP má čest pracovat s kvalitními řasami a produkty, které jsou považovány za absolutní jedničku v oboru. Jedná se o kompletní systém výrobků péče o řasy.

 

„Řas s neuvěřitelným objemem můžeme vidět všude kolem plno. Ale na co jsou vám ty nejhustější řasy v extrémních délkách, když nevypadají přirozeně a na oku je cítíte jako něco cizího. Pro nositelky nejsou pohodlné a oko nepatřičně zatěžují. Řešení je jednoduché a spočívá ve správné technice a kvalitních materiálech, proto v salonu pracujeme pouze s kvalitními produkty, které vždy pečlivě vybíráme.“

Prodloužené řasy 1

V čem jsou nové řasy výjimečné? 

Výjimečnost spočívá především v minimální tloušťce řas. Při porovnání s klasickými metodami, kdy je běžná tloušťka řasy 0,15 až 0,20 mm, máme řasy v Salonech YES VIP pouhých 0,03 až 0,07 mm. Nevěříte? Ano, jsou stejně tenké jako vaše vlastní řasy! To nám umožňuje vytvořit z řas vějířek, který poté aplikujeme řasa na řasu a ani několik takto spojených řas nepředstavuje zátěž pro řasy vlastní.

 

Pro aplikaci nové metody používáme řasy hedvábné, které zajistí jemnější a přirozený efekt. Obsahují proteiny, které zajišťují komfort a pohodlí při nošení. Novinkou je také speciálně vyvinuté lepidlo, které nezpůsobuje alergie, oko nijak nedráždí, nemá pronikavou vůni a splňuje přísné normy EU.

Řasy postup

Metoda prodlužování těchto speciálních řas není pouze jednorázové prodloužení, ale nabízí i další přípravky pro pevný a dlouhotrvající efekt.

Zatvrzení po prodlužování řas
Řasenka
Vitamínové sérum
Oční gel
Odličovač po prodloužení řas
Simona Krainová je krásná i v létě. Simona Krainová je krásná i v létě.

HIDE_MENU