rotate-phone Doporučujeme otočit zařízení, pre lepší procházení webových stránek.Zavřít

Prodlužování a zhušťování vlasů

Hairdreams je ta správná volba. Metoda Hairdreams si právem v oboru zhušťování a prodlužování vlasů získala vedoucí pozici, protože vsadila na prvotřídní kvalitu vlasů s minimálními spoji. Hairdreams jsou vysoce kvalitní pravé ručně tříděné vlasy s patentovaným systémem neviditelných spojů. Hairdreams je odbornou veřejností ohodnocen jako nejkvalitnější metoda prodlužování vlasů na trhu s pravými vlasy.

Více informací

Videogalerie Více videí

Zhušťování vlasů
Zhušťování vlasů

Fotogalerie Více fotografií

Kadeřnické salony YES VIP jsou největším specialistou na profesionální prodlužování vlasů a zhušťování vlasů v České republice se salony v Praze, Brně a Ostravě a dlouholetými zkušenostmi. V minulosti jsme spolupracovali s několika metodami specializujícími se na prodlužování vlasů. Vzhledem k tomu, že chceme, aby všechny naše zákaznice byly maximálně spokojené, rozhodli jsme se spolupracovat pouze s metodou, která je na českém, ale i světovém trhu považována za nejkvalitnější. Tým kadeřníků salonů YES VIP je odborně proškolen přímo školícími kadeřníky Hairdreams, a zároveň předávají svoje praktické zkušenosti a odborné znalosti dále, neboť kadeřníci salonů YES VIP zároveň školí ostatní salony a centra po České republice. Je tedy jen na vás, kterého kadeřníka si vy osobně vyberete, ale vždy budete v těch pravých rukou.

Blondýnka

V našich salonech YES VIP v Praze, Brně a Ostravě nenabízíme jen profesionální prodlužování vlasů nebo jejich zhuštění, ale také řešení problémů s vlasy jako jsou řídké vlasy, nedostatečný objem, problém nedostatků vlasů způsobených stářím či lysin po operaci nebo léčbě a samozřejmě veškeré kadeřnické služby spojené s celkovou péčí o vaše vlasy. Salony YES VIP v Praze, Brně a Ostravě nabízí klientkám také profesionální poradenství a odborné konzultace se specialistkou zdarma. Přímo v salonech YES VIP je možné také vyřídit prodloužení vlasů na splátky bez navýšení a to bez čekání a s možností prodloužení ihned.

Černovláska

Svou kvalitou přilákalo prodlužování vlasů Hairdreams i klientky českého šoubyznysu, více o jejich zkušenostech v sekci "známé osobnosti". Ale aby vám u nás v salonu YES VIP prodloužil vlasy osobní kadeřník Simony Krainové, Lucie Bílé či Haliny Pawlowské nemusíte být celebritou. U nás je VIP každý a společným cílem salonu YES VIP a Hairdreams je SPOKOJENÁ ZÁKAZNICE! Více ve fotogalerii v sekci "proměny v salonu YES VIP", kde naleznete některé z našich spokojených zákaznic.

HIDE_MENU