rotate-phone Doporučujeme otočit zařízení, pre lepší procházení webových stránek.Zavřít

O salonu YES VIP


Dlouhé vlasy byly vždy považovány za symbol krásy a ženskosti a ani dnes tomu není jinak. Také průzkumy nahrávají dlouhým vlasům do karet, muži u žen dávají přednost dlouhým nebo polodlouhým vlasům. Důvod je prostý, dle výsledků průzkumů, takovéto vlasy působí něžně, žensky, ale také sexy, což se mužům samozřejmě zamlouvá.

Kadeřnické salony YES VIP jsou největším specialistou na profesionální prodlužování a zhušťování vlasů v České republice se salony v Praze, Brně a Ostravě. Salony YES VIP jsou v tomto oboru expertem s dlouholetými zkušenosti a mnoho spokojenými zákaznicemi. Pracujeme s vysoce kvalitními pravými ručně tříděnými vlasy Hairdreams, které jsou odbornou veřejností ohodnoceny jako nejkvalitnější na trhu s pravými vlasy.

Salony YES VIP se specializují nejen na profesionální prodlužovaní a zhušťování vlasů Hairdreams s patentovaným systémem neviditelných spojů, ale také na řešení problémů s vlasy jako jsou řídké vlasy, nedostatečný objem, problém nedostatku vlasů způsobených stářím či lysin po operaci nebo léčbě.

Salóny YES VIP jsou zároveň školícím centrem prodlužovaní a zhušťování vlasů pro ostatní studia a kadeřnické salony v České republice. O klientky salonu YES VIP se tak starají profesionálové v oboru, tedy sami školitelé. Salony YES VIP v Praze, Brně a Ostravě nabízí klientkám také profesionální poradenství a odborné konzultace se specialistkou zdarma. Přímo v salonech YES VIP je možné také vyřídit prodloužení vlasů na splátky bez navýšení a to bez čekání a s možností prodloužení ihned. Proto díky odbornosti v oboru, špičkové kvalitě vlasů, nejmenším spojům na trhu a profesionalitě služeb, si salony YES VIP oblíbila také spousta známých jmen ze světa krásy a šoubyznysu mezi nimiž i zpěvačky Lucie Bílá, Marta Jandová, Ewa Farna, spisovatelka Halina Pawlowská, moderátorky Eva Decastelo, Michaela Ochotská, Barbora Niničová, Martina Gavriely, modelky a miss Eliška Bučková, Petra Minářová, Agáta Hanychová, Hanka Mašlíková a spousta dalších jmen.

Své o tom ví i hlavní tvář salonů YES VIP topmodelka Simona Krainová, která je u nás právem považována za módní ikonu: "Trendem jsou účesy s dlouhými vlasy, které jsou volně rozpuštěné, ale já vím, že ať se jakkoliv mění trendy, dlouhé vlasy budou vždy synonymem ženské krásy. 3Navíc každé ženě přece sluší nádherné dlouhé vlasy!" Výběr správné metody a profesionálního salonu je velmi důležitý. "Já zvolila kvalitu, metodu Hairdreams v salonu YES VIP. Ve své profesi jsem procestovala celý svět a vím, že přední stylisté světových modelek a celebrit pracují právě s touto metodou, protože tyto vlasy vydrží i maximální zátěž náročných účesů a úprav. Přitom udržovat tyto vlasy nedá větší práci, než péče o běžný účes a lze s nimi zacházet jako s vlastními vlasy. Spoje jsou téměř neviditelné, takže jediná osoba, která bude vědět, že máte vlasy prodloužené, budete vy a kdokoliv, komu se o tom rozhodnete říct,"dodává Simona.V salonu YES VIP vám pohádkově krásné vlasy "vyrostou" za pár hodin. Vlasy, o kterých jste vždy snily! Možnosti jsou neomezené…

HIDE_MENU