rotate-phone Doporučujeme otočit zařízení, pre lepší procházení webových stránek.Zavřít

Zhušťování řídkých a řídnoucích vlasů a řešení problematických lysin

Dokonalý účes i s minimem vlastních vlasů! Konečně přirozeně vypadající řešení pro Ženy i muže, které trápí nedostatek vlasů, mají vlasy příliš řídké a jemné nebo lysinu na vršku hlavy!

Více informací

Videogalerie Více videí

Zhuštění řídkých vlasů
Zhuštění řídkých vlasů

Fotogalerie Více fotografií

Další možnosti systému Volume+

Osvědčený metoda, která vyřeší problémy s vypadáváním vlasů, řídnutím vlasů a lysin Tento unikátní systém vyvinutý společností Hairdreams, doplní pravé lidské vlasy na vrchol hlavy a zakryje tak přirozeně viditelné nedostatky. Vlasy jsou ručně vázané na mikro-jemnou "neviditelnou" síťku tak, aby dokonale splynuly s vašimi vlasy a přidaly na bohatosti. Tyto síťky jsou vyráběny na zakázku z pravých vlasů přesně podle vaší barvy, hustoty vlastních vlasů, délky a problematických míst. Zákazník si tak může vybrat množství, délku i barvu vlasů.

Microlines 1

Tato metoda přichycení je téměř bez spojů. Vlasy se dají barvit, česat a nepodléhají žádným omezením (návštěva sauny, prostředí s vysokou vlhkostí apod.). Celá procedura zabere přibližně 30 minut a je veskrze příjemnou, bezbolestnou záležitostí, završenou vytvořením finálního střihu profesionálním kadeřníkem. Ta radost, když si konečně můžete vybrat účes svých snů! To si opravdu umí představit jen ten, kdo zažil každodenní marné úsilí zakrýt či zamaskovat nepřehlédnutelné vlasové nedostatky.

Microlines 2

Další možnosti systému Volume+

TopHair
imgExtra-rychlý, extra-flexibilní zahušťování pro velmi jemné a řídnoucí vlasy. Inovativní systém, ktarý pomocí jednoduchých klipů během vteřiny umožňuje bohatší a variabilnější účesy s naprosto přirozeným vzhledem. Nasazuje se jednoduchými klipy a lze jej kdykoliv sejmout.
HighLines
imgZahušťování vlasů s úžasně přirozeným melírovým efektem. Tato unikátní zahušťovací metoda Tato unikátní metoda zahušťování vlasů nabízí výrazně větší objem a úžasný melírovaný efekt pro zvýraznění přirozeně vypadající barvy.

Příklady Hairdreams profesionálního zhušťování vlasů:

TopHair

HighLines

MicroLines

Přirozené zahuštění vlasů v Salon YES VIP! Přirozené zahuštění vlasů v Salon YES VIP!
Řešení řídkých vlasů a lysin - Hairdreams Microlines - Salon YES VIP Řešení řídkých vlasů a lysin - Hairdreams Microlines - Salon YES VIP

HIDE_MENU