rotate-phone Doporučujeme otočit zařízení, pre lepší procházení webových stránek.Zavřít

Prodlužování vlasů NANO technologie

NANO technologie je naprostá novinka v prodlužování vlasů. Revoluční NANO technologie bez viditelných a hmatatelných spojů s cenou již od 4.000,- Kč. Hairdreams NANO jsou vysoce kvalitní pravé ručně tříděné vlasy s patentovaným systémem neviditelných spojů.

Výhody NANO technologie:

  • Rychlá aplikace (5 spojů současně)
  • Ploché, minimální a takřka neviditelné spoje
  • Spoje nejsou cítit ani na dotek
  • Krásné, hladké a přirozeně vypadající vlasy bez pramínkování

Více informací

 

Prodlužování vlasů metodou CLASIC

Hairdreams je ta správná volba. Metoda Hairdreams si právem v oboru zhušťování a prodlužování vlasů získala vedoucí pozici, protože vsadila na prvotřídní kvalitu vlasů s minimálními spoji. Hairdreams jsou vysoce kvalitní pravé ručně tříděné vlasy s patentovaným systémem neviditelných spojů. Hairdreams je odbornou veřejností ohodnocen jako nejkvalitnější metoda prodlužování vlasů na trhu s pravými vlasy.


Více informací

 

Prodlužování vlasů metodou pásek QUIKKIES

NEVIDITELNÉ SPOJE, KTERÉ NEUCÍTÍTE ANI NA DOTEK! Hairdreams QUIKKIES! Převratná novinka v prodlužování vlasů! Super rychlá metoda prodloužení vlasů bez spojů z prvotřídních kvalitních pravých Hairdreams vlasů, jejichž spoje neucítíte ani na dotek.


Více informací

 

Zhušťování řídkých a řídnoucích vlasů a řešení problematických lysin

Dokonalý účes i s minimem vlastních vlasů! Konečně přirozeně vypadající řešení pro Ženy i muže, které trápí nedostatek vlasů, mají vlasy příliš řídké a jemné nebo lysinu na vršku hlavy!


Více informací

 

HIDE_MENU